Stypendia badawcze dla doktoranta(tki) – udział w projekcie neuroobrazowania plastyczności mózgu
2018-05-22
Konferencja FAIR – wyzwania i szanse dla polskiej fizyki
2018-07-31

Seminarium o fizyce medycznej

Mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminariumnt. fizyki medycznej oraz osoby Cezarego Pawłowskiego, profesora, który przyczynił się do rozwoju tej dziedziny w Polsce. Seminarium jest organizowane przez Centralne Laboratorium Ochrony Radiologicznej, NarodoweCentrum Badań Jądrowych, Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Fizyki Politechniki Warszawskiej oraz Centrum Onkologii-Instytut im. M. Skłodowskiej-Curie pod patronatem Polskiego Towarzystwa Fizyki Medycznej im. Cezarego Pawłowskiego.

Seminarium odbędzie się 27 czerwca 2018 r. o godzinie 11.00 na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Pasteura 5 w sali 0.06.

Celem seminarium jest integracja środowisk zajmujących się fizyką medyczną na etapie kształcenia, zatrudnienia oraz organizacji ochrony radiologicznej w miejscach pracyfizyków medycznych.

Na seminarium zaprezentowane zostaną nowatorskie prace z dziedziny fizyki medycznej realizowane w instytutach organizujących to wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia na seminarium na adres mailowy: slonecka at clor.waw.pl