Sekcja Młodych w PTFM

Konferencja “The Role of Resilience in Challenging Times”
2023-04-24
Praca szuka człowieka
2024-05-24

Wreszcie przyszedł czas na spotkanie chętnych do stworzenia Sekcji Młodych PTFM Oddziału Warszawskiego.

Zapraszamy wszystkich, który chcą się włączyć w działania na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 15 maja 2024 roku (środa) o godzinie 18 w sali 0.06 na Wydziale Fizyki UW (przy ul. Pasteura 5). Pierwsze spotkanie będzie spotkaniem organizacyjnym. Sprawdzimy jakie mamy potrzeby i czego nam brakuje w życiu codziennym, w pracy młodego fizyka medycznego. Zapraszam wszystkich tych, którzy zapisali się do listy mailingowej, ale również tych, którzy wahają się czy przyjść. W czasie spotkania będziecie mięli okazję sprawdzić czy to jest miejsce dla Was.

Proszę, przekazujcie również informację o tym spotkaniu swoim koleżankom i kolegom – młodym fizykom medycznym.

Organizatorem spotkanie jest dr Adrianna Tartas.

Zapraszamy na na Wydział Fizyki UW (przy ul. Pasteura 5) w dniu 15 maja 2024 roku (środa) o godzinie 18 w sali 0.06.