Nowe idee w ramach IDUB

Oferta pracy dla doktorantów w tematyce fizyki/medycyny obliczeniowej
2021-06-10
Oferta pracy w Centralnym Laboratorium Ochrony Radiologicznej
2021-08-04

Przekazujemy informację dot. ogłoszenia konkursu w ramach programu IDUB, którą otrzymaliśmy od Menedżera Nauki POB I – Łukasza Rodka:

Szanowni Państwo,
W imieniu Komitetu Koordynującego POB I, miło mi poinformować, że został ogłoszony konkurs “Nowe Idee” w Priorytetowym Obszarze Badawczym I.Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej:https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/ni/pob1/

Poniżej przesyłam najważniejsze informacje dotyczące “Nowych Idei”:- konkurs skierowany jest do pracowników posiadających co najmniej stopień naukowy doktora i zaliczanych do liczby N- rozpoczęcie naboru wniosków: 19.07.2021 r.
– zakończenie naboru wniosków: 27.08.2021 r.
– budżet konkursu: 700 000 PLN
– budżet projektu: 30 000 – 100 000 PLN
– czas trwania projektu: do 28 lutego 2023 r.

Wszystkie zainteresowany osoby zachęcam do zapoznania się z dokumentacją konkursową oraz z zakładką “Pytania i Odpowiedzi”. W zakładce, znajdują się wyjaśnienia dotyczące kwestii poruszanych przez naukowców przy okazji organizacji konkursu “Nowe Idee” w innych POB – ach.
Gdyby jakieś kwestie wymagały dalszych wyjaśnień będę wdzięczny za kontakt z mna lub dr Anną Szych (anna.szych@uw.edu.pl).
pozdrawiam

Łukasz Rodek