Poszukujemy osoby do współpracy w ramach grantu NCN „Debata geny kontra doświadczenie widziana przez pryzmat plastyczności poznawczej u osób głuchych i niewidomych”
2019-07-08
9TH INTERNATIONAL CONFERENCE “ASPECTS OF NEUROSCIENCE”
2019-11-06

Projekt Neurofeedback-EEG

W ramach grantu realizowanego przez Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN wraz z firmą Elmiko, prowadzimy regularne badania EEG w Instytucie (wielokanałowy zapis -128 elektrod) oraz treningi neurofeedback-EEG w Centrum Medycznym Damiana.

Neurofeedback jest popularną metodą terapeutyczną, mającą również na celu doskonalenie funkcji poznawczych u osób zdrowych. Projekt obejmuje poszukiwania korelatów funkcji poznawczych, uwagowych, itp, które mogłyby znaleźć zastosowanie w Neurofeedback-EEG i potwierdzenie skuteczności opartego na nich treningu w testach psychologicznych. W naszym projekcie wykorzystana jest również wirtualna rzeczywistość jako narzędzie wzmacniające zaangażowanie w trakcie treningu.

Poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania wstępnych i końcowych badań EEG (za wynagrodzeniem), testów kognitywnych lub/i analizy danych z badań EEG i treningów neurofeedback.
Chętnych do realizacji u nas pracowni specjalistycznych, projektów studenckich, czy prac dyplomowych lub w celu uzyskania dokładniejszych informacji zapraszamy do kontaktu:
waligora.marek@gmail.com