Odnowienie doktoratu prof. Katarzyny Ćieślak – Blinowskiej / Jubilee of 50 Aniversary of prof. Katarzyna Blinowska at the University of Warsaw
2022-12-07
Gate Scientific Meeting 2023 w Krakowie
2023-02-16

Brainhack Warsaw 17-19.03.2023

17-19 marca 2023 roku na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się piąta edycja Brainhack Warsaw. Brainhack to hackathon połączony z minikonferencją. Wydarzenie ma na celu poznanie nowych, entuzjastycznych badaczy i badaczki, nawiązanie nowych przyjaźni w środowisku akademickim, dzielenie się wiedzą, a także promowanie otwartej nauki w duchu całej społeczności Brainhack (Craddock i in., 2016). Projekty na hackathonie związane są głównie z tematem neuronauk, przetwarzaniem danych i uczeniem maszynowym, ale jesteśmy również otwarci na inne treści. Zapraszamy uczestników i uczestniczki z różnych środowisk!

Jeśli chcesz wziąć udział w piątej edycji Brainhack Warsaw, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową: https://brainhackwarsaw.fuw.edu.pl/ oraz wydarzenie na Facebooku:  https://fb.me/e/9tosGN7Ka gdzie znajdziesz więcej informacji. Zachęcamy również do przejrzenia naszych poprzednich edycji – linki do nich są dostępne na oficjalnej stronie wydarzenia.

Co musisz wiedzieć:

  • Brainhack Warsaw odbędzie się na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego w dniach 17-19.03.2023r.
  • W tym roku Brainhack Warsaw jest wydarzeniem satelitarnym do konferencji Aspects of Neuroscience, o której więcej informacji dostępnych na stronie: https://fb.me/e/3adltQNF8.
  • Jeśli chcesz zgłosić swój projekt, wypełnij poniższy formularz: https://forms.gle/VC7oftXnxNTLxA8D8

Termin przyjmowania propozycji projektów mija 6.01.2023!

Ogłoszenie projektów – 13.01.2023

  • Informacje o rejestracji uczestników pojawią się wkrótce!

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami pod adresem brainhackwarsaw@uw.edu.pl lub zajrzyj na naszą stronę https://brainhackwarsaw.fuw.edu.pl/. Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na naszym wydarzeniu!

Do usłyszenia!

Komitet Organizacyjny Brainhack Warsaw